درباره کاریز سی آر ام


هدف از کاریز سی آر ام

مجموعه KarizCRM با هدف ارتقا و انتقال سطح دانش مدیریت ارتباط با مشتری تشکیل شده است. پیاده سازی سیستم های مناسب ارتباط با مشتری و فروش به منظور ایجاد فرصت های فروش، وفادارسازی مشتری و در نهایت سودآوری هدف اصلی شرکت می باشد. تجربه سالیانه ما در خصوص پیاده سازی سیستم های فروش و سی آر ام، همچنین ارتباط با مشتریان در زمینه های کاری متفاوت تخصصی، ما را بر این داشت تا مجموعه کاریز سی آر ام را ایجاد نماییم. و در این راستا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را معرفی نماییم.

کاریز در گذشته برای ایجاد آب راه هایی برا قنات ها استفاده می شده است. و در لغت به معنی جاری سازی می باشد. هدف این است که با طراحی فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات و پیاده سازی آن در بستر نرم افزار CRM این مفهوم را بدرستی اجرا نماییم.

کاریز در کسب و کارها

هدف اصلی کاریز  آسان سازی فرایندهای فروش، انتقال دانش روز و اجرای آن منطبق بر کسب و کارهای امروز است. تجربه ای که شما با کاریز خواهید داشت به غیر از دریافت پیشنهادات موثر در حوزه استفاده از نرم افزار های CRM، مشاوره و آموزش های کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری نیز خواهد بود. این مجموعه همواره همراه شما است. تا سیستم های مناسب فروش در کسب و کار شما به شکل صحیح و موثر استقرار یابد. و در نهایت منجر به مدیریت، ایجاد فرصت های بیشتر، بهبود عملکرد تیم فروش و همچنین وفادارسازی مشتریان شود.

شتابدهنده سیستم فروش کسب و کار با ساز و کارهای نوین

تماس با ما