چرا مایکروسافت اکسچنج یک ایمیل سرور مناسب است؟

Exchange Server

باتوجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی در سرعت و  انتقال اطلاعات، استفاده از پست الکترونیک نیز در مکاتبات اداری درون و بیرون سازمانی نقش بسزایی را ایفا می نماید. استفاده از سرویس دهنده هایی از جمله یاهو یا گوگل یکی از ساده ترین راههای ممکن است. اما بکارگیری هاست های متفاوت جهت راه اندازی دامین های اختصاصی بسیار جذاب و مطمئن تر برای سازمان ها بوده است. مسائلی مانند امنیت، اطمینان از ارسال و دریافت پیام، هزینه و نظارت و مدیریت ایمیل ها از دغده های اصلی صاحبان کسب و کار بوده است.

مایکروسافت در این زمینه اقدام به طراحی و تولید یک سیستم پایدار، مطمئن و امن نموده است. این کمپانی با ارائه ایمیل سرور خود یعنی Exchange Server توانسته نیاز سازمانها را به یک ایمیل سرور اختصاصی مرتفع نماید. ایمیل سرور اکسچنج نه تنها با قابلیت های پایداری، امنیت و قابلیت اطمینان توانسته جایگاه خوبی ایجاد نماید، بلکه یکپارچه سازی آن با سایر محصولات این شرکت نظیر Outlook، Skype، سیستم سنتر و … فراتر از یک ایمیل سرور بوده و آن را در بالاترین انتخاب تیم های IT مجموعه ها قرار داده است. این سیستم دارای قابلیت های فراوانی می باشد که شرکتها می توانند هزینه، زمان و کیفیت کارهای خود را بهبود دهند.

 

 

استفاده از ایمیل سرور اکسچنج تضمین می کنیم تا ۹۹ درصد ایمیل های شما وارد پوشه اصلی (Inbox) مخاطبان شود. برای اولین بار در ایران شما می توانید از سرویس ابری ما به عنوان هاست و بر روی دامنه اختصاصی خودتان بهره مند شوید. اکسچنج دارای امکانات متنوعی نظیر ایمیل، تقویم، وظایف، دفترچه تلفن و یادداشت است و مایکروسافت Outlook به عنوان محبوبترین ایمیل کلاینت هماهنگی و یکپارچگی کاملی با اکسچنج دارد.

 

۵ مزیت مایکروسافت اکسچنج

۱- محافظت از داده های بااهمیت و ضروری شما

۲- نگهداری اطلاعات شما در محل مورد نظر

۳- فعال سازی امنیت ایمیل ها

۴- ذخیره اطلاعات مخاطبان و جلوگیری از تکثیر مجدد

۵- استفاده از Cloud باتوجه به شرایط مورد نظر

 

آنتی ویروس و آنتی اسپم اورجینالشرکت کسپراسکای Kaspersky نصب شده بر روی سروریاعث می شود علاوه بر  یکپارچگی با ایمیل سرور تمام ایمیل هایی ارسالی و دریافتی سمت سرور را بررسی کرده و در صورتی که آلوده به ویروس باشد به صورت خودکار حذف شوند و ایمیل های نامرتبط را وارد پوشه مزاحم (Spam) نماید.

بررسی های ما نشان می دهد که بیش از ۹۵ درصد ایمیلهای اسپم شناسایی می شوند و به صورت خودکار به پوشه “ایمیل های مزاحم” هدایت می شوند و شما با اطمینان و بدون نگرانی از ویروسی شدن می توانید با ایمیل های سازمانی خود کار کنید.

sent and Receive

از دیگر ویژگی های اکسچنج سرور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لینک تقویم موبایل و نوتیفکشن

ارسال فکس و پیامک

یکپارچگی با نرم افزار MicrosoftCRM

یکپارچگی با شیرپوینت Microsoft Sharepoint

تعریف قوانین مختلف برای ایمیل

رابط کاربری فارسی